Apie mus

 • UAB „Geloma“ - papuošalų detalių didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė, kuri jau virš 10 metų užima lyderio poziciją Baltijos šalių rinkoje. Nesvarbu, ar jums reikia sukurti dovaną artimam žmogui, ar žengiate pirmus žingsnius papuošalų gaminimo versle, o gal jau turite savo prekinį ženklą ir eksportuojate į kitas rinkas, - kiekvienas klientas apsilankęs pas mus yra vertinamas ir laukiamas. 

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje klientai ras virš 100000 prekių asortimentą, kurį pristatome į namus. Siūlome akmenukų, upinių perlų, stiklinių karoliukų, metalinių detalių, juostelių, siūlų, gumų ir viso kito, ko gali prireikti kūryboje. Visas prekes tiesiogiai importuojame iš gamintojų Kinijoje, Taivane, Tailande, ir Indijoje, todėl galime pasiūlyti aukščiausią prekių kokybę ir geriausią kainą.

  Dirbame itin greitai, nes prekių asortimentą turime sandelyje. Tai reiškia, kad užsakytas prekes galite gauti iš karto, o kurjerio arba paštomato pagalba - per 1-2 darbo dienas. 

   

  PREKES GALITE ĮSIGYTI


  ELEKTRONINĖJE PARDUOTUVĖJE

  Patogiausias ir greičiausias apsipirkimo būdas. Detalūs prekių aprašymai, informatyvios nuotraukos ir atnaujinami likučiai.


  FIZINĖ PARDUOTUVĖ / SANDĖLIS

  Mūsų klientų patogumui, siūlome galimybę apsipirkti MegaGemstone fizinėje parduotuvėje Vilniuje. Klientai gali gyvai apžiūrėti prekes, o mes pažadame konsultacijas, draugišką aptarnavimą ir patogų atsiskaitymą.


  EL. PAŠTU / TELEFONU

  Nors tai ir nėra pats patogiausias būdas, suprantame mūsų klientų įpročius. Todėl užsakymus priimame ir tradiciniu būdu. Juos galite pateikti el. paštu info@megagemstone.com (darbo dienos metu į el. laiškus atrašome per 1-2h).

 • Naujienlaiškio prenumerataPasiūlymai, akcijos, nauja produkcija.

  Informacija